Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2009, 17:06   #13
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Da li ste planirali da prestanete sa igrama?

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Nisam razmisljao.

Ali u zadnje vreme igram mnogo manje.
Od kada sam dobio ovu zverinu, mnogo manje igram igre, a trebalo bi biti obrnuto
Mozda zato sto kad u cosku vidim 20-ak igara koje cekaju da budu predjene, a zelim da ih predjem, nekako se obeshrabrim, previse ih ima. Stvarno hocu da ih predjem, ali kad vidim koliko ih ima... GTA IV, Witcher, Fallout 3, CoD4 i 5, F.E.A.R. 2... Listi nikad kraja...

Verujem da cu nastaviti da igram igre u buducnosti, verovatno ne tako cesto, ali ce uvek biti slobodnog vremena
Citajuci zdravkeljin post, pomislih da ima gaming staz kao ja, i zivotni staz , kad ono medjutim.
Apsolutno ista stvar, gooomilu igara imam neodigranu, sto na hdd-u sto na diskovima. Gomila P&C avantura, fpsa, tps-a,...
Pri tom, te igre mi se bas svidjaju, o krsevima kao sto su FC2, AC ni ne razmisljam, a i CoD5 sam odigrao cisto radi imena.

Ono sto cu sigurno igrati cim izadje, je Mafia 2 i Bioshock 2, i novi Stalker, kad god se pojavi.

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Pa to bi mogao da ti bude veci motiv,a ne obratno!(blago se tebi ti te igre nisi odigrao,a ja jesam pa se sada smaram)
Nekad sam bio takav, sve sto se zvalo igra, igrao sam. Sa jednom bitnom razlikom, tada su igre bile kvalitetnije.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke