Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2013, 14:34   #1
PapaStalin
Član
 
Član od: 27.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 236
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 30 puta na 21 poruka
Određen forumom Android Google TV dongle

ne znam tacno kako se kod nas zovu ovi uredjaji, nadam se da sam pitanje postavio na pravom mestu?

dakle u pitanju su kao mini racunari koji TVu daju "smart" funkcije. rade na androidu, prikljucuju se na HDMI. siguran sam da znate o cemu pricam..

da li neko ko se razume moze da pomogne? zelim bratu da kupim nesto ovako za rodjendan

budzet mi je 100 eur, ali bih zeleo da uzmem najbolji uredjaj za te pare.



da li bi ste mogli da bacite pogled na ovaj sajt odakle bih porucio. jako je veliki izbor, i nemam predstavu sta je best buy

http://dx.com/c/consumer-electronics...ize=200&page=1

ako vas mrzi da gledate, bar mi recite na sta da obratim paznju, koje su to funkcije koje su pozeljne, itd.

koliko vidim za 50 eur se moze nabaviti uredjaj sa dual 1.6ghz procesorom 1gb ram, android 4.1
a onda iz nekog razloga ovi ozbiljniji i skuplji uredjaji su uglavnom na androidu 2.3

da li ovo ima neki uticaj veliki? uredjaj bi se najvise koristio za surfovanje, pustanje filmova i slicno, a ne za neke zahtevne igrice


jos jedno pitanje, s obzirom da su kod nas ovakvi uredjaji dosta skuplji nego napolju (koliko sam gledao duplo) nameravam da porucim iz inostranstva, a onda necu imati garanciju.
kakva su iskustva, da li uredjaji crkavaju ili su pouzdani?

hvala
PapaStalin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke