Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2011, 1:11   #10
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Pomodarstvo u igrama

Kratak komentar sa moje strane...


Citat:
amantio kaže: Pregled poruke
Titranje igračima sa Quicksave-ovima
Meni licno Quicksave ne smeta. Vecini igraca odgovara. Ko ih ne voli moze ih ponistiti/iskljuciti/obrisati/izbjegavati... Brzo snimanje pozicije ucinilo je igre laksima i blizima siroj publici igraca.



Citat:
amantio kaže: Pregled poruke
Veštačko produžavanje igre
Sve zavisi od toga kakva je igra. Ako je dobra,zabavna,uzbudljiva,izazovna ja mogu da je igram i citavih dvadeset sati... Sa druge strane ako je dosadna i repetitivna, cak i da kampanja traje 4 sada mene vec treci sat smara i na silu je igram do kraja. Pa valjda se i sami sjecate igara koje ste igrali danima i nocima dok ih niste presli... Kao i onih cija kampanja vas je vec nakon pola sata pocela da smara.



Citat:
amantio kaže: Pregled poruke
Sumorno renesansne boje
Ne znam sta da kazem za ovo. Sto se mene tice mogu da igram i igru sa 16 boja tako da mi je potpuno svejedno kakve su nijanse u pitanju.



Citat:
amantio kaže: Pregled poruke
Namerna retardacija AI-ja
Opet vazi odogovor kao i za prethodnu tvrdnju. Velika vecina igra koje sam igrao za cilj su imale tamanjenje repatih, rogatih, mutanata, alijena, demona, fantoma, zombija, mumija itd. Mozda na takvih deset dodje jedna sa ljudskim protivnicima tako da stvarno ne znam kakav AI uopste treba da ocekujem.

Poslednja ispravka: Zuti Bar (27.2.2011 u 1:22)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke