Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2009, 16:48   #1
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Virus u RAM memoriji

Da li moze u RAM memoriju da se ubaci virus, koji na odredjeni vremenski period npr. nedelju ili 10 dana obara operativni sistem racunara?

Ovo sam postavio zato jer imam jedan ovakav slican problem.

Pre dva meseca sam kupio novu ram memoriju od 512mb ne znam koja je marka jer je to uradjeno u servisu kod privatnika.
Pre ubacivanja nove RAM memorije racunar je radio extra i nije bilo problema sa OS, ali od vremena ugradnje nove memorije operativni sistem na raucnaru stalno PADA na svakih nedelju dana i ne moze nista da se radi na racunaru nego moram da reinstaliram opertaivni sistem...

pre nego sto racunar zablokira na desktopu je promeni slika i pise nesto "odklonite viruse i crve iz Vaseg racunara sacuvajte Vase podatke od napada" tako nesto nisam zapamtio ceo tekst koji je ispisan na engleskom....sledeci put cu da uradim screenshot pa cete da vidite u cemu je problem.

Da li postoji neki nacin da ako je virus u RAM memoriji da se on ocisti ili izbaci?
Da li se uz novu RAM memoriju dobija grancija posto ja nisam dobio?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke