Prikaz jedne poruke
Stara 29.2.2020, 22:08   #1
Djuro
Član
 
Član od: 6.4.2012.
Poruke: 314
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Konkurent za Mi A2 do 250 evra

Posle 2,5 godine koriscenja, polomljen mi je ekran na redmi note 4x 3/32 i moram da ga menjam.
Razmisljao sam o popravci, ali je realno preskupa, a i nema garancije.

E sad ono sto ne mogu nikako da podnesem je odnos stranica koji nije 16:9, notch i zakrivljene ivice displeja (kao kod televizora iz 30ih godina, jos malo pa ce da prave kruzne telefone), staklena ledja (znaci mora maska, i sta mi onda vredi sto je telefon lep i sjajan kad moram da ga umotam da ga ne bi slucajno polomio)

Gledam redmi note 7, 8, 8 pro, mi 9 lite, realme 5 pro... svi oni hardverski i softverski su vrhunski za te pare, ali kada ih uzmem u ruku ne mogu da ih podnesem zbog gore navedenih razloga.

Jedini telefon koji sam gledao, a da moram najmanje kompromisa da napravim je Mi A2 (18:9 je i ima blago zakrivljene stranice i nema notch), trenutno moze da se nadje za 115 evra verzija 4/32, sto je meni ok, ali je telefon star 2 godine i vise nece imati updateova.

Moje pitanje posle svega je postoji li normalan telefon do 250 evra da nema notch da je 16:9 ili 18:9 i da je izasao u 2019 ili 2020 godini ?
Djuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke