Prikaz jedne poruke
Stara 1.6.2009, 21:25   #53
Evergreen94
Banned
 
Član od: 31.5.2009.
Lokacija: U tacki visoj od neba i nizoj od pakla,bicu ja na mom tronu od oblaka
Poruke: 64
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Thumbs down Re: DVD-R ili DVD+R

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Ja sam do sada probao nekoliko dual layer diskova od nekoliko proizvodjaca i sve se svodi samo na Verbatnim jer sam narezao njegova 2 dual layer-a i ni jedan nije prso. Nazalost, cena mu je po meni previsoka i jos uvek ne opravdava njegovo koricenje za GTA IV. 4 obicna Verbatim dvd-a su daleko jeftinija od 2 dual layer-a.
Ma,znam tako je formatizovan disk da nije moglo drugacije,moj drug ga kod pirata platio valjda 700 ili 800.Ovi duler su odlicna stvar za pirateriju posto mogu da nadju u nekoj rupi za 20 dinara jedan duel leyer,neki no name sto je nekom jadniku pao sa kamiona,a proizvodi se u nekoj stali na kosovu.Salim se ali milslim da su duel layeri tesko djubre koje ne da nije neophodno,nego uopste nije potrebno,a o blue layeru da nepricam,29gb,ma koji ce mi djavo to bre.Video sam ih na samo jednom mestu po ceni od 600kinti,doslo mi da ih pitam jeste vi ljudi normalni.Kupovati duel leyere je jedan sasvim nastran oblik zadovoljavanja svojih tehnoloskih potreba,ali kupiti blue leyer pisac/citac,je nesto sasvim drugo krajnje bolesno
Evergreen94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke