Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2020, 20:34   #366
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Pristupačni USB DAC-ovi

Stigao mi danas EarMen Sparrow nenajavljeno pa sam se baš iznenadio. Probao sam ga na kratko samo sa Kinera Freya slušalicama i spravica izuva koliko moćno zvuči a manja je od DF Black - koji mu nije konkurencija prosto. Dinamika, punoća zvuka, dubok a čvrst bas... sve je na broju. Miki (konstruktor) mi je ranije rekao da Sparrow izuva i DF Red bez problema i da mu je Cobalt tek konkurencija, mislim da nije preuveličavao.

Za Windows mu ne trebaju drajveri ali mora novija W10-ka da bude kao za sve driverless DAC-ove... na mom LTSB 1706 ne radi, moram da ga apdejtujem.

Spoiler za Slike:



Stigao i Soncoz LA-QXD1 - dobra i tipična Sabre sprava, oštar i detaljan zvuk, uzbudljivije zvuči od Toppinga E30 ali posle par pesama imam utisak kao da je DAC popio malo više kofeina nego što bi trebalo. Izrada je inače odlična, čist industrijski dizajn, sviđa mi se. Inače sam nahvatao na netu da je ovaj brend osnovao ex Khadas inženjer zvani Ben (koji je pretpostavljam bio zadužen za Khadas Tone Board), tako da nije baš bez reputacije.

Poslednja ispravka: Aibo (7.8.2020 u 0:50)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
HSVstoned (6.8.2020), Picard (6.8.2020)