Prikaz jedne poruke
Stara 6.11.2011, 17:09   #9
Luka Cvetinovic
Član
 
Član od: 22.7.2011.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 41
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 16 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Luka Cvetinovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Luka Cvetinovic
Određen forumom Re: Pravljenje FOTO sajta

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Pre svega, znanje i iskustvo ti ne trebaju da bi znao kako da "napakuješ" cenu, već da možeš da se izdržavaš od svog sopstvenog truda. Svaki drugi način razmišljanja je pogrešan.



Opet - nije poenta da budeš poznat i da "nabijaš" nekome cenu, već da naučiš i budeš dobar u tome što radiš, da bi od toga u ovoj zemlji mogao da živiš. Svi mi želimo da živimo od toga što volimo da radimo, ali zaista treba da se žestoko potrudiš za to, a treba i vremena - polako, imaš tek 15 godina. I nemoj da razmišljaš o tome kako ćeš da nabijaš cene, već kako ćeš da što bolje radiš to što želiš (i ne gledaj puno domaće kanale!).


Samo da nisi dodao apostrofe, sve bi razumeli. Uglavnom, samo ti uči i polako
Mlad jesam, domace kanale ne gledam, u opste slabo gledam TV, a i ako ga gledam to je Discovery, RTS1 i PRVA kad imaju neki strani akcioni filmovi . . .
Ucim i usavrsavam se u kodiranju. U dizajniranju malo slabije, dizajniranje vise radim po nekoj inspiraciji ,ako me razumes, kao neki freestyler.
Cene i ne planiram da "nabijam", samo naplacujem svoje vreme utroseno za radjenje nekog sajta/foruma, a u ostalom ovo sve radim iz ljubavi prema skriptnim jezicima, web i grafickom dizajnu . . .

Hvala na kritikama Iris!

Sad cekamo da se javi Nema74 da vidimo njegov komentar na svo ovo piskaranje.

PostScriptum

Izvinjavam se u napred ako sam previse koristio neke metaforicne reci i hiperbole . . .
Luka Cvetinovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke