Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2005, 21:25   #18
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Vase iskustvo sa SBB-om

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
Nemoj da pricas da si skinuo 70 giga!!! Ajd neka bude da je od toga max 5 giga bilo za surf (ako si isao na net po ceo dan) ali na sta si potrosio ostalih 65?! Koju konekciju si uzeo i jeli je tih 70 za msec dana? Ajde sada reci koje si sve stvari skinuo i kada mozes to da nam narezes.
Ma kakvih 5GB za surf nekih 10-ak do 13 je otislo na torrent, ostalo na lokalni DC++, i nešto malo surf i mail (dobro, i news par puta ). Inače, ljudi sa 128 intenzivnom upotrebom lokala i P2P programa izvlače do 130GB mesečno (znam jednog lika koji to radi svakog meseca ). Inače, ranije sam i ja trošio do 10GB za mesec dana (skinem po koji distro, nešto programa, slika, malo muzike preko LimeWire-a i to je to. A onda sam otkrio čari BitTorrenta i DC++-a pa sam ogladneo. Mazgu još ne teram, nemam živaca da čekam dva meseca da skinem film A oinače, sve što pokupim, odgledam i obrišem, u skladu sa „rukoperom“

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
zagarantovana (sto je vazno firmama) i to dodatno naplatiti. Verovatno nisi razumeo sta znaci kada isp kaze maksimalna a sta zagarantovana brzina.
Ma znam ja za taj marketing

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
Inace kablovski internet je svuda u svetu jedan on najkvalitetnijih nacina pristupa za obicne "kucne" korisnike (na standardnoj infrastrukturi), samo da SBB dobije malo jacu konkurenciju, pa da cene padnu, a kvalitet usluga poraste.
Meni sve nešto izgleda da u narednih par godina osim SBBa neće biti nekoga da razbije monopol na kablovsku mrežu. A posle će pripovedati naši potomci
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku urke na korisnoj poruci:
Ivan_86 (4.2.2014)