Prikaz jedne poruke
Stara 13.11.2019, 23:17   #148
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Igra li neko?
Igram ja.
Jbg, ovo je jedna od onih igara koju ćeš ili zgotiviti ili obrisati posle sat vremena. Specifična je i tu nema zbora.
Mislim da je dobar deo recenzenata samo preleteo preko igre i u obavezi da ispoštuju rokove i napisu tekst sam sebi pokvarili doživljaj, a opet kako je ovo Kojimina igra, uzeli su da je odigraju iz tog razloga iako mozda ovako nesto ne bi probali nikada.

Iz mog iskustva, za sada, ne vidim razlog za toliku kuknjavu. A tek se ne slažem sa tvrdnjama da ne postoji gejmplej. Jer postoji.
E sad, nekome će biti dosadan, nekoga će da zamori, ali reci da ga nema, nije ni približno istini.
Moras da pokupis materijal za dostavu, da ga lepo složis, povedes računa da se ne opteretis i krenes na put.
Ako padne "kiša" velike su šanse da će ti tovar propasti ako se ne sklonis negde ili ne stignes brzo na odredište. Tu su i BT čuda s vremena na vreme, kao i neki banditi ili sta su već.
Ono što se meni dopada, sam biras svoj put. Jeste, imas svuda konopce, merdevine i mostove koje su drugi igrači pravili, to dosta olakšava stvar, ali opet sve to možeš da iskuliras i krenes na neku desetu stranu i napraviš novu rutu.
Nasao sam neki motorcic, krs je, ali radi posao.
Atmosfera i priča su dobri, cutscene i animacije kidaju, vrhunski su odradjene.
Kao što rekoh, gejmplej je takav kakav je, velike su šanse da ti se neće dopasti.
Ali ova igra je namenjena za opušteno igranje. Bez žurbe, lagano i sve je ok.
Mozda je kod mene u pitanju profesionalni deformacija(bio postar, sad sam kurir u Post Ekspresu), ali za sada, veoma mi se dopada ono što sam video.
PS
Ako nisi bas 100% siguran, sačekaj neki popust pa onda probaj.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
altb (14.11.2019), DBrave (11.12.2020), Leonida (13.11.2019), nameless1 (14.11.2019)