tema: Uncharted 4
Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2014, 1:48   #17
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Uncharted 4

Izgleda impresivno, meni je prvi utisak bio mnogo slabiji jer je live stream na Twicthu slabijeg kvaliteta, ali opet, YT previse kompresuje video, tako da verujem da izglda jos bolje uzivo. Najbolji primer za to mi je bio prvi gameplay trejler za Witchera 3, razlika izmedju MP4 fajla i youtube snimka nebo i zemlja koliko detalja se izgubi u kompresovanju videa pomocu kodeka koje korisi YT.
Mada, i Bloodborne i Order izgledaju impresivno, na momente meni i bolje od Uncharted 4 koliko mogu da ocenim, u svakom slucaju ne treba zaboraviti da ce ova igra raditi u 1080p@60fps za razliku od pomenutih.
Prikazali su level koji se pojavljuje danas u gotovo svim igrama, poput Far Cry-a, Tomb Raidera, Assassins Creed: Black Flag, pa nam sve to deluje nekako poznato. Obzirom kako Naughty Dog radi environment, verujem da cemo videti jos zanimljivije i impresivnije lokacije.

Ono sto je bitno, ovo je atmosferom i tonom ostao Uncharted, sa dodatih nekoliko gameplay varijacija, sredjenijim stealthom, boljom grafikom. Sasvim dovoljno sto se mene tice za prvi trejler.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
bokela (7.12.2014)