Prikaz jedne poruke
Stara 27.8.2007, 4:46   #65
BaneKG
Član
 
Član od: 28.5.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 31
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Krivo mi je sto vidim najave za neke serije koje su od pre 100 godina ili najave za neke "Beri pare" nazovi filmove. Ne bi mi bilo krivo kada bih, nasuprot ovome video, barem malu najavu od 10 sec za neku emisiju o umetnosti tj. muzici, slikarstvu, vajarstvu i dr.
Ovom prilikom moram pohvaliti voditeljku Miru Adanju Polak koja se svojski trudi da nas izbavi iz ucmalosti i nekakve depresije. Cela njena emisija, strukturalno, podseca na neke talk shows, ali te strane ili domace emisije slicnog tipa nisu ni prineti ovoj emisiji. Sto bi Indexovci rekli za Yuga isto bih ja rekao i za njenu emisiju: "Ima dusu!"
Malo je emisija posvecenih deci. Mnogo malo (znam zvuci glupo, zato i kazem - zato sto je glupo). Branko Kockica (B veliko i K veliko - My greatest respect) vise ne postoji. Ko kaze da postoji onda taj zivi u 70-tim i 80-tim. Zato blago njemu. Moja deca gledaju neke Pokemone kojima se vide gacice ili koji imaju tu sposobnost da bace kartu i rese sve probleme. Eh, deco, kada sam ja bio mali "Linea" je morao da resi mnogo zadataka da bi nasao pravo resenje da ne propadne sam kroz sebe. Ja to znam sad, ali da li cete vi?
Sportski program je dobar. Pratim sport ali samo onaj koji me i zanima. Koliko sam mogao primetiti nasa liga u fudbalu (pa i u ostalim sportovima) je veoma neinteresantna. Pa, pitam ja vas: zasto nema vise direktnih prenosa nasih timova? Malo je to - 2 prenosa nedeljno. Ja znam da se gospoda iz RTS-a svojski trude ali da meni 2M ljudi da po 300 din svakog meseca ja bih prenosio i utakmice Donjeg Sljivika iz Sugurovca (tim ne postoji, inace). B92 nema pokrivenu celu Srbiju, zato veliki deo ljudi ostaje uskracen za mnoge sportove. Ostale TV-ije takodje se trude da na onaj ili ovaj nacin prigrabe gledaoce. Ali i dalje smatram da vazni dogadjaji (poput teniskog meca Roze-Nole, inace dobili smo tada, po prvi put, i novi kanal RTS1 SportClub) trebaju da se prenose na nacionalnoj televiziji.
Imao bih jos mnogo toga da dodam ali moram da ucim Razgovaracemo i dalje o ovome i nadam se da ce nas neko cuti. A ako nas ne cuju oni cuce nas nasa deca
Ja se izvinjavam, ali zaista mi je malo 3000 znakova pa sam podelio post na dva dela. Nadam se da to nece nikome smetati.
Hvala
BaneKG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke