Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2009, 23:59   #13
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Da li bi ste voleli da vidite neke bolje igre za telefone u Svetu Kompjutera?

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Па кажи ми онда ти кад си толико стручан која вајда од 3д чипа кад се користи за једва неколико игара које нису вредне помена?
Једина енгејџ игра која подржава хардверску 3д акцелерацију је демо System Rusha који је давно изашао.Нокија је убацила 3д чипове у Н82 , Н95(обичан и 8гига) Е90 и Н93 и Н93и и ни у један више , чак ни у ове новије као што су Н96 а ни Н97 га неће имати.Тако да девелопери који праве игре неће правити 2 верзије енгејџ игара (за телефоне са и без 3д акцелератора) већ само једну која ће бити игрива на свим енгејџ телефонима ,а пошто у њих спада и богаљ од Н73 ништа добро се неће појавити на енгејџ платформи.

А енгејџ ни по чему не може да буде бољи од ајфон игара + ајфон има мулти тач екран тако да је доста забавнији од енгејџа.
Ma brate smarash nemogu da se raspravljam\ubedjujem stobom,ja sam ovde da bi diskutovao i razmenjivao mishljenja sa ljudima koje ovo zanima...
Informisanost ti je 0% a prichas ko da si prochitao sve moguce forume....

----->А енгејџ ни по чему не може да буде бољи од ајфон игара + ајфон има мулти тач екран тако да је доста забавнији од енгејџа<------
Ja sam rekao da je meni lichno bolji N-gage od Iphone_a sto naravno neznachi da je i drugima!
I naravno kazem da sve treba da se proprati od N-gage\Symbian preko Iphone do jave,samo rekao sam to u proshloj temi bzv mi je sto se u SK favorizuju java igre koje su u poredjenju sa gore pomenutim skroz bezvezne!

I daj glupo je da spamamo temu nashim nesuglasicama ako hocesh ajde na PM pa cemo tamo da se raspravljamo dokle osh
Ovde pusti ljude da pishu sta oni misle i da pomenu neke od omiljenih naslova!

Poslednja ispravka: Chivan (15.5.2009 u 9:28) Razlog: regulisan rečnik
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke