Prikaz jedne poruke
Stara 14.3.2006, 15:23   #4
Miloš
Veteran
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Beograd/Herceg-Novi
Poruke: 1.135
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Miloš Slanje poruke preko Skypea korisniku Miloš
Određen forumom Re: FM radio za SUSE 10

Citat:
holodoc kaže:
@Miloš

Pošto znam da imaš Leadtekovu WinFast2000XP karticu kaži mi da li si uspeo da poteraš neki program za gledanje TV-a na SUSE-u. Ja sam nekako na početku uspeo ovo da uradim ali očigledno dok je sve stojalo na neke generičke drajvere. Čim u podešavanjima podesim na konkretan model a ono ne radi uopšte više.

Imaš li predstavu o problemu ili možda čak i moguće rešenje?
Kakav Leadtek? Lepo sam rekao da imam Prolink PixelView. Na SUSE DVD-u se nalazi neki program za gledanje TV-a sa kojim (nekako) vidim sliku, ali zvuka nema. Audio izlaz na kartici je povezan sa integrisanom preko kablića na Audio In. Kartica u Widows-u savršeno radi, ali ne znam šta se dešava na SUSE-u. U Control Center-u i Yast-u sam podešavao TV karticu i našao sam moj model, ali nema nikakvih razlika. Kada sam instalirao neki program za radio, nisam na njemu mogao da podesim zvuk. Kada treba kliknuti na padajući meni u podešavanjima za radio za biranje zvučnog uredjaja, ništa se ne dešava (naprosto kao da nema zvučne kartice. U mixeru sam pokušao da podešavam zvučne uredjaje, ali nisam uspeo da dobijem zvuk sa kartice.
Miloš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke