tema: GTA 4 za PC!
Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2008, 14:22   #201
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Pa... jedna od retkih igara koju mogu da igram po 6-7 sati iz cuga i da imam osecaj kao da to sto radim tamo se stvarno desava meni....

Nije za 99 iz jednog glupog razloga (to sad pricam iz mog ugla) a to je da su prakticno sve misije takve da moras da se odvezes negde da bi uradio nesto i ako slucajno se zeznes nesto (a moze da bude zbog neke gluposti) i moras recimo iz pocetka da radis, moras opet kompletno da se vozis do tog mesta. Ponekad je to daleko i onda je smor da vozis 10 minuta do tamo a ima ispred i naplatna rampa (na koju moras da stanes i platis putarinu ). Jedino eto sto ima odlican radio pa je uzivanje da slusaj radio emisije (a i muzika je extra ali radio emisije su mi super jer ima kad na primer kao ukljucuju slusaoce ili tako nesto i onda lupetaju o nekim kao vaznim temama ali nacisto na sulud nacin i onda je smesno). Osim toliko vozenja, nekad nervira kad juris da odradis misiju pa krades kola a prolaze panduri pa moras sa njima da se ganjas. A opet, par puta sam imao srece jer sam krao kola od neke bande i onda njih 4 poceli da pucaju na mene a ja se sakrio iza coska da pokusam da nanisanim iz daleka i onda prosla policija i videla ih da pucaju i rekli im da bace oruzje (a mene nisu ni videli ) i onda krimosi poceli da pucaju na pandure a na mene zaboravili i onda sam saceko da ih panduri pociste i onda kad se guzva rascistila, lepo ko gospodin maznem kola i niko me nije ni dirao

Nije za 99 ali je igra dobra i treba je odigrati...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke