Prikaz jedne poruke
Stara 8.9.2021, 1:53   #125
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Tja, sto ljudi, dvesta ćudi. Ja dok sam bio na faksu, od bednog džeparca sam odvajao za komponente (kad se setim da sam godinu dana merio radeon 5770). Ali stalno sam nešto gurao u računar, da li hard disk, više rama, bolje napajanje. Onda taman dođem do neke love, počne to i da bude redovno. Ali kvrc, član porodice teško oboli, troškovi lečenja solidni i stalni, sreća pa sam imao u šteku za to u datom trenutku. Od tada sam počeo da radim nadogradnju samo kad mi treba, jer nikad ne znam kad može da mi zatreba neka relativno veća lova odjednom, a da "nemam" nije opcija.

Moj komp iz profila gura sve što igram trenutno (2008-2017 igre) ok, i ako poživi, sigurno neću bar još godinu da ga diram. A što sam rekao 200 ćudi? Pa i ja tako "štedljiv" kvrcnem letos i kupim volan za simulacije od skoro 50K. I kad sam ga dobio grizla me savest, hteo odmah da ga vratim, žena me je ubedila da ga zadržim.
brate, nema sta da te grize savest, nije da si nekog voljenog ostavio gladnog i zednog, na cedilu da bi kupio volan.
drugo, kada gledas siru sliku, to su ama bas nikakve pare. ako zatreba za nesto ne daj boze, prodas ga i vratis dobar deo novca. ako je moranje, nadje se jos jedan posao, proda se i kuca, pa se uzme manja. sitne su to stvari da bi se oko njih cimao. nece ti ni 50, ni 100, ni 300.000 okrenuti zivot za 180 stepeni.

moze samo jednog dana da ti bude krivo sto takvu sitnicu nisi sebi priustio, ako si vec mogao.
bar je moje misljenje takvo. nije zivot da sedis, jedes, pijes i gledas u zid. ne zelis ga drugima, niti drugi tebi, da bi osecao krivicu.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
makiem (8.9.2021), NastyB (8.9.2021), ogisha (8.9.2021)