tema: Windows 8.1
Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2018, 0:44   #1405
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Windows 8.1

Imam jedan problem koji pokusavam da resim ali ne mogu da nadjem adekvatno resenje. Kada podesim vreme npr za koje ce vreme da se iskljuci monitor ako nista ne radim na svom racunaru ili vreme za koje ce da ode u sleep mod ( npr. za 1 min za monitor a 10 min za sleep mod), i kada posle 1 minuta nista ne radim na racunaru on ugasi monitor. Nakon toga kad pritisnem misa, racunar radi ali nema slike na monitoru. Ako stavim duze vreme za monitor a npr. 1 min za sleep mod i kad posle 1 minuta neaktivnosti na njemu predje u sleep mod onda na klik misa ili tastature upali monitor normalno i nastavi rad. U cemu je problem. Ne bi podesavao te stavke na ,, Never '' jer nakon nekog vremena ako nisam pri racunaru, hocu da mi se monitor ugasi pa kad ponovo hocu da koristim racunar da samo na klik vratim sliku. Kako resiti ovaj problem. Win 8.1 je u pitanju.

P.S. ranije nisam imao ovaj problem. Od kad je kupljena nova tastatura i mis (jetion jt-dms056 Gaming mouse i
Tastatura Jetion JT-DKB032 Gaming Backlight ) ovo sam primetio !?
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke