Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2013, 13:25   #8
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Hard/Soft scena: anketa, utisci, komentari...

- Da li čitate rubriku Hard/Soft scena?

Citam, ja sam jedan od onih koji citaju novinu od pocetka do kraja, pa kad stigne, stigne. (: Generalno, volim da procitam o novostim i desavanjima u svetu tehnologije i nauke.

- Koji je vaš opšti utisak o izboru vesti, njihovoj tematici, zanimljivosti?

Uglavnom zanimljive vesti. Neke teme me vise zainteresuju, neke manje. Nemam neku konkretnu sveru sta me interesuje pa da vesti iz jedne oblasti citam, a druge preskacem.

- Da li se slažete da su povremene vesti o nauci i tehnici, čak i ako nije direktno vezana za računare, telefone, internet i slično, vredne čitanja i zaslužuju mesto u SK?

Slazem se. Generalno, sve je danas manje ili vise vezano za IT na neki nacin. Ne treba naravno napuniti casopis tim temama, ali svakako treba da ih ima.

- Da li smatrate da je neka važna tema zapostavljena i koja?

Izbor tema je vec dovoljno raznovrstan, mozda nekad neka vest zahvali, ali ja bar ne primetim.

- Bilo šta drugo što možete da kažete, a smatrate da će doprineti kvalitetu rubrike.

Stil pisanja mi odgovara, izbor tema takodje. Nemam neku posebnu kritiku. Ako mi se tema svidja, svidja mi se, ako ne, nikom nista, verovatno se nekom drugom svidja. Tipa, novi Canon me ne interesuje (procitam da ubijem vreme), ali mi je zato DNK analiza zanimljiva. (:
toxic je offline