Prikaz jedne poruke
Stara 2.12.2014, 0:05   #6
Боле
Veteran
 
Član od: 31.3.2010.
Poruke: 607
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 81 puta na 62 poruka
Određen forumom Snimanje igara za Amigu na VHS kasete

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Inače da dodam da je taj lik iz Transcoma bio prvoklasni prevarant
Platiš, a dođe ti neispravna kaseta (u mom slučaju kasetni "original" za C64 sa po dve cele igre na celoj strani kasete kojoj uopšte nije bilo moguće naštelovati azimut), vratio sam je i natrag i nikad je nisam dobio
Pride lik je svoje pošiljke slao tek posle mesec dana - valjda je hteo da dobije višak u dinarima od inflacije ili šta već tokom tih nesrećnih 90tih, to mi je ostala misterija
Nisam jedini sa ovim iskustvom, čak su se prevarni javili u SK IO portu svojevremeno, evo linka

http://retrospec.sgn.net/users/tomca...0&all=SK_92_02

Ko god da je držao taj Transcom (nalazili su se u Subotici) treba da dobije "most wanted" etiketu
Srećom nisu svi pirati bili takvi - većinu svojih stvari za Amigu sam kasnije naručivao preko MS Softa i nikad nisam imao bilo kakvih problema
Може се лако видети ко је држао Транском, пише у огласу у СК име и адреса. Баш сам погледао на телекомовим белим странама, још је на тој адреси само није исти број телефона. Сад има четири броја телефона, вероватно је доста зарадио од Комодора и Амиге. (: Можеш га назвати па питај кад ће ти послати касету за комодор коју си вратио.

Poslednja ispravka: Боле (2.12.2014 u 2:36)
Боле je offline   Odgovor sa citatom ove poruke