Prikaz jedne poruke
Stara 22.8.2011, 14:28   #3
SlepiBrat
Član
 
Član od: 25.6.2009.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 44
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku SlepiBrat
Određen forumom Re: Destination Folder Access Denied

Kao i sto sam sam sumnjao k-lite je pravio problem, ali problem se nije resio uninstalom, naime ne znam da li neko korisit klite, kod ranijih verzija pitao je da li zeli da napravi asocijacije sa video i audio fajlovima da imaju preview u folderima, naravno da posle brisanja k-lite problem je ostao, ali instalirao sam stariju verziju u kojoj pita da li zeli da napravi te "veze" i naravno da sam rekao neka hvala, i naravno problem je nestao, sad sto sam izgubio pola dana na to, mozda je nekom puno, ali meni je sve bolje od reinstal windowsa, jer kao sto sam rekao imam mesec dana da ga podesavam ako obrisem. A sto se tice UAC to je uvek i iskljuceno, mada on takodje zna da pravi probleme! I da hvala ljudima na savetima, na kraju se ispostavilo da je problem neki prcmoljak, bar sam sredio malo startup programe i obrisao neke repove na koje sam isto sumnjao, znaci ne dajte kliteu da pravi asocijacije sa fajlovima u folderima, napravice *****e Tako da ako neko bude imao slicnih problema, evo ovde moze da zna sta da proba! Hvala svima jos jednom na vremenu! I btw i ja sam mislo da je nesto ozbiljno a ono "nista".
SlepiBrat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke