Prikaz jedne poruke
Stara 10.3.2009, 17:30   #1
vanila
Novi član
 
Član od: 10.3.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom

Verovatno je nekima vec poznat problem, jer sam i ja naisla na puno slucajeva na netu, ali niko da kaze da li je i kako resio problem... Sve sam uradila po uputstvu, ali instalacija dodje do 96% i tako stoji neko vreme i izbaci prozor Fatal error... Skinula sam i sa sajta HP celokupan softver sa drajverima za win xp, ali isti se problem javlja... Negde sam procitala da je to generalno problem sa instalacionim cd-ovima sa brojem CB580-10005 (kod mene je 10007), a da cd-ovi sa brojem 10003 nemaju ovaj problem... ali gde to da nadjem? I zasto uopste proizvode i dalje ove kad je problem kod svih... Negde sam procitala da i pored ovog errora uredjaj radi preko nekih drugih programa. Meni ne radi kako treba, niti me zaima to preko drugih programa kad uz njega ide njegov program u koji ne mogu da udjem... Kopir radi, skener radi (doduse preko nekog wizarda, jer ne mogu da udjem u hp solution), ali stampac ne, kad hocu nesto iz worda da odstampam, i kad idem na print, ponudi mi da snimim to...
Jel zna neko u cemu je problem sa ovom instalacijom i da li je neko uspeo ovo da resi, jer nije samo kod ovog modela, vec i nekoliko slicnih uz koji ide isti cd...? Ili ako neko ima taj cd sto nema ovu gresku...
vanila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke