tema: Game-o-Kwiz
Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2006, 19:51   #23
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Hehe, da vidimo...

U pitanju je veoma pipava igra koju, uzgred, nikada nisam mnogo voleo. Upravljate plavim helikopterom koji na pocetku uzlece sa sivog broda iz levog donjeg ugla ekrana. Cim helikopter nesto dotakne gubite zivot, tako da ukoliko krenete nadesno umesto nagore helikopter se okrece, udara u brod i to je vec zivot manje. Helikopter je dosta velik, i potrebno je ici na desno sa ekrana na ekran. Koliko se secam, na jednom ekranu treba proci iza kuce i spustiti se do nekih cikica, izbegnuti cepelin koji se tad pojavi, i vratiti se na pocetak. Iznad kuce je nekakva zelena prepreka koju unistavate tako sto prvo uletite u kucu (sve je na istom ekranu, vidi se unutrasnjost kuce), u kojoj je inace i neki topic koji gadja. Dok se dodje do te kuce po ekranima su razne prepreke, moze se poginuti pri udaru u oblak itd..

Stunt track driver je bas slicna igra, zato sam pitao. Sid slusas uz pomoc playercica koji su njemu namenjeni. Ja koristim neki sidplay koji sam skinuo jos ko zna kad sa neta, a postojao je i plug-in za winamp koji mi nije proradio (mada nisam nesto mnogo pokusavao, nije tesko naci na netu).
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke