Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2008, 10:07   #243
runnerch
Novi član
 
Član od: 31.1.2008.
Poruke: 14
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa CD/DVD uređajima

Htela bih da se sa vama posavetujem, jer vise ne znam sta da radim. Imam nov racunar AMD procesor, ploca je M2N-MX SE. Kupila sam ga sa pionirovim 112d dvd rezacem. Od samog pocetka taj rezac nesto zeza. Nece da procita sve diskove. Ili cita na primer slike, mp3, ali kada treba da se instaliraju neki programi stane na pola puta i nece. Izbacuje da je file corrupt ili da dvd ne moze da procita podatke. To je tako trajalo jedno dva meseca. Inace, sestra te programe moze lako da instalira na svom racunaru. Isti diskovi su u pitanju, ali ona ima drugi sata rezac. I tako uzela sam nov rezac GH22LP20-RBB, ali opet isto. Istina, malo bolje cita. Neke programe mogu da instaliram, ali neke koje na sestrinom kompu mogu bez problema opet kod mene ne mogu. Ne znam vise sta da radim, samo nikako da mrdnem sa mrtve tacke. Da nije ata kalbl u pitanju ili ploca. Samo da napomenem da sam vec reklamirala dvd rezac u servisu. Dali su mi isto pionirov dvd rezac 115d. Ovaj sto su mi stavili isto ne radi kako treba. Isti problemi!!! Mada su kao oni u servisu sve proverili. Onda sam uzela nov dvd rezac lg i opet problem. Da li je neko imao slican problem???
runnerch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke