tema: GTA 4 za PC!
Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2008, 10:26   #114
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Ovako se nisam odavno nasmejao jbt Likovi hoce turbo folk u GTA.
@Nixx to sto je tvoja drugarica cula je mozda zato sto su pomesali jer je muzika nasih "zvezda" ukradena iz brojnih turskih i grckih pesama.Inace mnogo me zabole sto Mustafa i Hamza iz susedne nam Bosne slusaju Seku.
Slažem se, sasvim.
Uostalom, ko hoće, može da ubaci to islamsko prenemaganje...pardon, narodni turbo-folk, u USER folder GTA i da sluša Seku i Sinana širom vaskolikog Liberty City-ja.

Citat:
Nixx kaže: Pregled poruke
@Stojadin
Ja uopšte nisam rekao da hoću našu muziku u igrici, nego se kritikovala
Nisu sve pesme ukradene, i tačno znam koje su ukradene.
Zanima me kako to znaš?? Da li imaš celokupnu diskografiju Grčke i Turske?? Da bi imao da uporediš?? Pa i drugih "plodnih" diskografija Uzbekistana, Tadžikistana, Azerbejdžana, koje su jako slične po melosu...
Nikad neću zaboraviti kada je pokojni Minimaks (dok je još bio cool faca) u svojoj TV emisiji "Od glave do pete" intervjuisao Gorana Bregovića dok u pozadini ide "Ne spavaj mala moja" miksovana sa "Rock`n`roll music" od Beatles-a (koje su iste pesme, ali je Bregović tvrdio da je on napisao muziku za ovu njegovu) i dok ga je Minimax drndao, Brega je izmenjao sve moguće boje. A ove današnje "zvezde" nemaju ni trunke stida...uf, al sam offtopičio...izvinjavam se.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Flash91 (19.8.2008), Stojadin (20.8.2008)