Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2013, 9:27   #113
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Citat:
Dark Phoenix kaže: Pregled poruke
Evo ja hocu da otkupim igru od tebe za 20 evrona . Salim se ja malo, ali nisam smeo preorder da uradim, ipak je dosta vremena proslo od kako su izbacili prvi deo i ko zna sta im je sve palo na pamet. Prvo cu ja da probam betu ili eventualno narodnu verziju pa tek onda razmisljam o kupovini. Ono malo na youtube sto sam video deluje kao osvezenje u odnosu na coh1, kako to sve izgleda u toku partije tek cemo videti. Nadam se da nisu izgubili onu draz koju kec ima i zna da vas drzi po par sati za racunarom
opet ja takav utisak nisam stekao sa kecom nego sa coh online koga smo oirtaci i ja przili cirka 7-8 sati dnevno znaci dok ne oslepesmo tamo sam u online mecevima lepo budzio svog avatara i svaka partija je donosila nesto novo......iskreno i sad da vrate taj sistem online meceva odma bi uzeo ovako ne vidim sto su imali onakvu probu koja je po meni bila fantasticna *COH online*,ako ce sad da slome mp....sto kaze @dark phoenix daj da probamo ako valja lako cu se ja vratiti u dane provedene uz coh online!
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dulezmaj na korisnoj poruci:
Zemunelo (4.4.2013)