tema: Destiny
Prikaz jedne poruke
Stara 18.2.2013, 10:23   #73
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Destiny

Pitacu te jednu prostu stvar, da li si ikada igrao sa kontrolerom bilo koji FPS, a pogotovu tu mislim na Halo fransizu? Ako nisi onda nemas o cemu da pricas.

pre Halo-a, na konzolama je FPS bio NEIZVODLJIVA STVAR. Secam se igara kakva je bila MoH, koja je bila NE IGRIVA. Sad su svi uzeli istu mehaniku kao Halo i FPS na koznolama radi poprilicno dobro. Da odes sad u ameriku, odaberes 100 prosecnih ljudi sa ulice i das im da igraju FPS na kontroleru, a onda m&k, siguran sam da bi 90% izabralo kontroler. Imas i jednu pricu koju nam je ispricao Stranger2, kada mu je u goste dosla rodjaka iz nemacke, i nije znala kako se koristi mis i tastatura jer u kuci nemaju PC. Za internet koriste PS3, za igre Wii. Bukvalno je mahala u vazduhu mis kao da koristi wiimote.

Treba se manuti tih predrasuda, ovo je bolje, ono je bolje. Ljudi prosto vole da igraju na kontroleru i nemaju problem sa njim. Da li se ja licno slazem sa tim? Mislim da je dobro dokle god igraci igraju igre na nacin na kojima je njima lakse. Moram da priznam da sam odigrao par shootera na PC-u sa kontorlerom, jer je bilo ocigledno da je igra prosto dizajnirana sa filozofijom da igrac drzi kontroler u rukama.

I opet si nasao one komentare koji nisu direktno izreceni, to za console shooter je izjavio lik sa IGN-a. Posle toga je na eurogamer-u izasao clanak gde je lik lepo rekao da igraju na SVIM platformama i da bi voleli da izadje i za PC, ali da je sve u rukama Activision-a po tom pitanju.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke