Prikaz jedne poruke
Stara 18.1.2009, 7:05   #18
ridiculus
Član
 
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Najiščekivanije igre 2009.

BATMAN: ARKHAM ASYLUM

PLATFORMA: Xboks 360, PS3, PC

RAZLOG: ARKHAM ASYLUM? Zar je potrebno objašnjavati? Iako su video-igre sa superherojima obično trećerazredni dodaci aktuelnim filmovima, Betmen je uvek vapio za nekom koja će časno upotrebiti njegove talente za šunjanje i borbu. I, sudeći po trejlerima, izgleda da sad ima priliku.




YAKUZA 3

PLATFORMA: PS3

RAZLOG: Yakuza je dete Shenmue-a, što u prevodu znači da što je veća snaga hardvera, igra će biti bliža svom cilju: stvaranju živog grada koji vam nudi jaku priču i puno distrakcija da prekratite vreme.




INFINITE SPACE

PLATFORMA: DS
RAZLOG: Platinum Games još jednom. U SF RPG simulaciji rađenoj pod uticajem Artura Klarka. Vrsta igre kakva se ređe sreće na konzolama, ali DS je, zbog manje snage i specifičnog interfejsa, pogodan za neke žanrove koji baš ne cvetaju na drugim platformama: grafičke avanture i razne strategije/simulacije.




SIN & PUNISHMENT 2

PLATFORMA: Wii

RAZLOG: Treasure pravi nastavak jedne od najboljih igara za N64. Iako se o ovoj igri zna najmanje od svih navedenih (sem da je u pitanju on-rejl šuter), meni je to dovoljno.




Uh, toliko od mene. Znam da ima puno igara koje su bitne za svoje platforme (Killzone 2 i GT5 za PS3, The Conduit i Monster Hunter Tri za Wii, Halo Wars za Xboks...) a nisam ih stavio, jer smatram da su više bitne u tehničkom ili komercijalnom smislu ili jednostavno ne igram te žanrove (Gran Turismo). Zato će drugi to ispraviti, siguran sam.

(Resident Evil 5 nisam spomenuo zato što ne vidim ništa u njoj što četvorka nije uradila, osim bolje grafike + Šinđi Mikami ne radi više na igri.)
ridiculus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke