Prikaz jedne poruke
Stara 18.6.2007, 17:33   #29
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Nije da mi smeta ali...

Citat:
VojaM kaže: Pregled poruke
Drugim rečima, modem-ruter koji imaš... (a očigledno se stvar pojavljuje i kod drugih, recimo, Simke mi se javljao sa istim problemom) ime uključen firewall koji ne pušta sličice sa ovog foruma. Kada ga prebaciš na "Pure bridge", ruter se isključuje, a podaci se direktno prosleđuju kompjuteru sa modema, bez rutiranja i bez firewalla. Zbog toga se onda sličice vide.

Ako je u tome problem, to bi se moralo pojaviti i na još nekim sajtovima. Pa, da li se pojavljuje? Drugo, koji je to ruter-modem u pitanju? Onaj famozni Huawei ili Sagem?

Trebalo bi da zajedno pretresemo stvar i vidimo o čemu se radi, da bismo mogli da savetujemo i ostale koji imaju isti problem.
huawei je modem, ali se meni zaista dogadjalo da i drugi sajtovi ostanu neotvoreni do kraja. recimo svaki 3. nisam mogao da otvorim do kraja, i to su uglavnom falile neke sitnice (poput ovih kockica za reputaciju) koje nikada nisu ugrozili funkcionalnost sajta... i da- tnx za objasnjenje (sad mi je jasnije i zasto utorrent na pure bridge radi kako treba)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke