tema: Sandboxie
Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2011, 15:05   #11
acafacaa
Veteran
 
Član od: 3.10.2010.
Poruke: 618
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 112 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Sandboxie

Citat:
djenka kaže: Pregled poruke
potpuno se slažem sa tobom...izuzetan program,pogotovo ova verzija 3.55.01 koja na neki način zaobilazi M$ PatchGuard http://en.wikipedia.org/wiki/Kernel_Patch_Protection i pruža vrhunsku zaštitu za kompletan računar kako si i opisao....
virtuelizacije koju koriste više vendora u svojim antivirus rešenjima nisu ni blizu sandboxie( i po strukturi i po koncepciji a moglo bi se reći i po načinu rada)....jer te virtuelizacije su deo antivirus programa i na osnovu nekih(nije bitno kojih)komponenti antivirus odlučuje hoće li staviti taj program u sandbox ili ne ili daje korisniku objasnjenje i mogućnosti da taj program premesti u sandbox..ili da sumnjiv program a preko antivirus rešenja premesti u sandbox.
sandbox u antivirus rešenjima je samo po imenu isti sa sandboxie.....
Ovo je program protiv kojeg niti jedan jedini virus uključujući i rootkit TDSS 1-4 nisu imali nikakve šanse.
Ako neko želi postaviću ovde i moja podešavanja za sandboxie
a neka druga podešavanja možete naći i na sandboxie forumu.....ili ssj forumu
moja zaštita računara(laptop i desktop) je sandboxie+shadowdefender+keyscrambler free.....zadnje 3 god.praktično i ne znam šta je virus....
Slazem se sa tobom i ne znam da li je sandboxie imun na TDSS,verujem ti kada kazes da jeste,ali sto se tice shadow defender-a znam da on nazalost nije
acafacaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke