Prikaz jedne poruke
Stara 30.5.2009, 19:28   #5
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ma odmah bre ovo u Sticky, jako dobra ideja

Evo moje najgore kupovine:



Altec Lansing AHP-712 slushalice, placene oko 5000 svojevremeno. Ovako, prvo ovaj volume control dodatak je tezhak jedno 200 grama, i neverovatno smeta, a kvalitet zvuka kada je on iskljuchen je ochajan, pri neshto vecoj jachini. Slushalice takodje shushte pri bilo kom pomeranju, tako da moraju biti potpuno statichne na glavi. Dodushe, zaista su vrlo udobne, a izolacija zvuka je izuzetno jaka i dobra. Kada se onaj dodatak (u koji inache ide baterija !) ukljuchi, ako je volume nizak, onda se chuje zujanje u pozadini, a kada se pojacha onda se dodje do bassa koji izbacuje iz stolice, nerealno i neverovatno je jak, a bogami oseca se i veliko probijanje i seckanje zvuka ako je u pitanju neka elektronika. Zavrshile u smecu, zamenjene Altecom od 25e, posle koje sam se preporodio shto se zvuka tiche... ovo je jedina losha stvar od Alteca koju sam video. Josh jedna dobra stvar - dobija se cool Altec Lansing torbica (koja verovatno vredi vishe od slushalica :PP)

5-6 Genius gamepadova koje sam posedovao necu ni spominjati, dubok hod, ljushte se dugmici, imam grcheve u levoj ruci posle korishcenja, a i prilichno su klimavi. Zaobici u krugu od 1km.

Da kucnem u drvo, sa ozbiljnijim delovima hardvera nikada nisam imao problema. Shto kupim od "utrobe" rachunara, to mi se isplati vishestruko, ako se izuzme afera sa value memorijom i kinezom napajanjem...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke