Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2019, 22:45   #18
acinic
Član
 
Član od: 8.7.2007.
Lokacija: Paraćin
Poruke: 362
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Smile Re: Linux Mint 19.2 Problemi sa novom konfiguracijom.

Citat:
Space Beer kaže: Pregled poruke
Ja iskreno nemam predstavu šta ti radiš ??? Jesi li 100% siguran da se integrisana automatski isključuje kada ubaciš diskretnu? Pošto iz mog iskustva i sa AMD i sa Intel procesorima, moro se u BIOS-u isključuti IGP ako želiš da ga OS ne vidi. Mada kažeš da je isto i kad je ručno isključiš. I ni dalje ne razumem šta si radio sa diskovima i gde ti je šta

Takođe, sa AMD / AMD kombinacijom nisam imao problema bez obzira da li je IGP uključen ili isključen. Zapravo, u Blenderu, na Linuxu, sam koristio oba čipa zajedno za openCL baziran render. Baš sam pre neki dan petljao sa Intel / AMD (Polaris 12) kombinacijom i tu je Kubuntu 18.04.3 radio kao sat

I ne znam zašto i dalje insistiraš na egzotičnim distribucijama. Evo skoro je izašao Ubuntu 19.10. Ako on (ili 19.04) ne rade out-of-box, onda imaš problem. Ili Tumbleweed. Inače, Fedora i Ubuntu non-LTS sigurno nisu sinonim za stabilnost, ali naravno da ih ne treba koristiti odmah po izlasku. Tj. i dalje je Fedora 30 bolja opcija od v31.

Tako da ne znam šta da ti kažem :| Da sam malo bliže, ne bi me mrzelo da dođem i vidim na licu mesta o čemu se radi
Ubuntu 19.10 ne radi takođe. Samo u safe modu može da prikaže sliku. Isto kao kod ostalih distribucija, problem. Sa Nvidiom radi po defaultu free drajver. Znači problem je do grafike. Nema veze sa diskovima. Ili nečim drugim.
acinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke