Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2006, 9:49   #122
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: smesne situacije...

Ova tema opet stagnira, evo jedna mala infuzijica.
Na ovo što ću sada napisati asocirala me je tema: Kompjuterski efekti u filmovima a desilo se pre par godina.

U popodnevnim satima ulazim u prostoriju gde čovek koji dežura gleda TV. Na programu neki pejsaž kao iz Šri Lanke, pitam ga šta gleda a on:

Izbacili su ovog naučnika iz aviona na pusto ostrvo, koje su sada tek otkrili negde, da proučava neke nove životinje.

Vidim da će biti zanimljivo i sednem, kad vidim trče neki mali dinosaurusi okolo, pogledam ga a on ništa kao da su zečevi.
Kažem mu ja:
Pa ovo su dinosaurusi, čoveče, to ne postoji, ovo je emisija koja treba da uči i animira decu da uče o davno izumrlim životinjama, skoro sve je rađeno na računaru kao animacija... *****m ja tako i više bih, kad me on skroz ozbiljan prekinu:

Ma pušti me bolan, kad nisi gledao od početka. Reko sam ti da su to ostrvo tek sad pronašli i da je on sam na ostrvu i da proučava retke životinje.

Zaćutao sam, non coment, iako sam hteo u jednom momentu da prokomentarišem, na njegovom nivou razumevanja, sa pitanjem: Pa ko ga snima kad je sam na ostrvu? Ćutao sam i čekao rasplet.

U jednom momentu razbežaše se oni mali dinosaurusi kada se pojavio jedan nekoliko puta veći, pogledao sam ga a on i dalje ništa gleda sa najdubljim interesovanjem samo što ne uđe u TV.
E kada se od toga velikog pojavio jedan veči otprilike duplo, on posle nekog vremena okrene glavu ka meni i kaže:

Vidi bolan, dok se nije pojavio ovaj veliki nisam sumnjao a sad sam i ja počeo da sumnjam.

Danima sam umirao od smeha do suza, pa i sada kad god se setim smešno mi je.

ps
Normalno da mi nije ni palo na pamet da mu išta objašnjavam, što da kvarim.
Simke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke