Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2014, 13:24   #115
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Archeage Online

Citat:
Morca kaže: Pregled poruke
Drugo, mikrotransakcije u GW2 su čista kozmetika (uglavnom). Ovde je reč o monetarizovanju jednog od osnovnih sistema igre (Labor i Archeum), kao što su 5udi to objasnili (pogledaj linkove u opisu videa u mom prošlom postu). Nema dropova (itema) od mobova, mobovi dropuju samo chestove i vrećice. Da bi ih otvorio treba ti Labor. Em te tako teraju da trošiš Labor, koji se sada daleko teže dobija u igri (pošto hoće da forsiraju Cash Shop), em ništa živo ne dropuje iz njih. To, plus činjenica da se najbo5i itemi dobijaju craftovanjem, a craftovanje zahteva Labor i Archeum koje je mnogo teže dobiti ingame...kupi Labor i Archeum u Cash Shopu! Prešli su na toliko bezobrazan P2W sistem da su forumi i Reddit puni kuknjave...Izgleda da nisi najbo5e shvatio situaciju u AA.

Treće, WoW nije šta je nekad bio, ali je i da5e najbo5i MMO. To što je nekom dosadio ne znači da je loš...
Ne slazem se sa tobom u nekim stvarima, jeste sto ti kazes samo u gw2 cista kozmetika, ali zar ne mozes da uzmes u gw2 gemove i za kesh i da ih prodas za gold po meni je to p2w, imas boostere za exp, boostere za kraft, nije bas to cista kozmetika. Kada sam rekao da je WoW smece zaboravio sam da kazem da je to moje misljenje iza koga i dalje stojim, WoW je bio kada je izasao presmesna veoma tupa igra, WoW je i dalje smece, moje misljenje. Na necemu moraju da zarade to je prosto, ne moze se zaraditi samo na kozmetici. Kada gledaju potencijalne kupce mislis da uzimaju uopste u obzir nas, Makedonce, Bosance? Njima su primarne musterije zapadna evropa. Skrecem sa teme malo ali World of Tanks, pogledaj tamo naprimer mozes da kupis premium municiju za srebro ali bices ili u deeeebelom minusu ako pucas stalno nju, ali takodje mozes da je kupis za zlato, i mislis da neki lik ne puca ko zna koliko para i nosi sa sobom tovar municije u svem premium tenku i ima ogromnu ali ogromnu prednost u odnosu na regularne igrace pa se o5 ni tamo niko ne buni da je igra p2w jos ti kazu "nauci da igras" sto veze sa mozgom nema, pa ne vidim da WarGaming-u ide lose. Mozda se kasnije pokaze da gresim, pa odustanem i ja od AA ako je stvarno p2w, ali za sada ne vidim problem toliki problem. Briga me za kucu, labor potion ima reuse time. Jedino ako je i dalje ostalo da aukciju ne mozes da koristis ako nisi platio makar jedan premium je malo glupo, ali mozes cak i bez toga "wts najludji mac", a ako ti dosadi uplatis jednom 1500 dinara i eto. Sve u svemu videcemo.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke