Prikaz jedne poruke
Stara 14.9.2021, 14:18   #64
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2021

Mislim da nema veze ciji su..ja evo tvoju poruku odmah iznad ne mogu da citiram.. ali DeCoy-evu sa screenshotom mogu...

edit: proverio sam sad kad si pomenuo pojedine clanove, do kodnog rasporeda je. Ja sam cirilicar ali ovde pisem osisanom latinicom (lakse mi je) jer samo nju kao latinicno pismo za srpski jezik i priznajem . A ima i puno engleskih tj stranih termina na forumu koje je bolje pisati u originalu ili "internet latinicom". Sve takve poruke mogu da citiram (i naravno one gde je samo slika). Ima problema i sa cirilicnim kodnim rasporedom i editovanjem (kuke i motike u edit prozoru). Zasto, kako - nemam blage veze. Izgleda da je i do FF ali i do foruma ili kombinacije sa podesavanjem jezika operativnog sistema..
E sad jos par pitanja @DeCoy: Koju lokalizaciju FF koristis? Koji jezik koristis na kompu? Koja lokalna podesavanja? Kod mene je FF english (default), US (english) jezik OS i editovani US locale (metricki sistem, 24H format vremena bez prve nule za jednocifrene sate, editovan format datuma u evropski, valuta evro umesto dolara itd..)

Poslednja ispravka: Laskaris (14.9.2021 u 19:13)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
ogisha (14.9.2021)