Prikaz jedne poruke
Stara 24.3.2014, 9:20   #234
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: MMORPG Preporuke

Citat:
bojanh kaže: Pregled poruke
Nakon godinu dana igranja sa friendovima ovde,ne bih prelazio nigde,nastavicu igrati uprkos svim manama koje ima Gameforge.

Dobro,za tebe su ove lake instance sasvim ok i pruzaju ti zabavu,meni i svim ljudima s kojima igram ne pruzaju zabavu,vec smor...nama treba hardcore content i s tog gledista,igra je mrtva bar dok ne stigne nova 5man hardmode instanca.

Evo citiracu jednog kolegu koji deli identicno misljenje kao ja,a verujem da ima dosta takvih igraca

http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=377



Tu se nase misljenje razilazi i onda nemamo o cemu diskutovati bas iz tog razloga jer ne igras endgame , a meni se sve vrti oko endgame-a



Oko ovoga svega se slazem,ali bas je drustvo u pitanju i znam da ne bi prelazili jer su ovde vec izlevelovali gomilu likova,nabavili najjacu opremu VM2,ulozili tonu vremena,stekli dosta poznanika itd.
Nisi me razumeo ,ja sam u Teri od bete uradio svaku mogucu instancu i uzdush i popreko end game gear etc ali kazem da te dve instance znachi WHHM i MCHM ne chine end game pogotovu ne MCHM koji je jako glupo odradjen dok mi se recimo WHHM svidja

Kapirash nije poenta ( bar po meni ) da samo forsirash hard mode sto bi kad si uzeo gear nema potrebe ici tamo osim ako ti odredjena instanca nije vrhunska pa zbog toga ,kad vec imash sve sto ti treba onda jbg barem ja sa gildom odradim par random instacni cisto sta znam zbog druzenja prichamo zezamo sei ostalo vreme je pomaganje novajlijama for lulz u suprotnom mogu da uninstall game lol

Sinoc bash imao fail na WHNM ako mozes da poverujes XD

P.S. eto ti self tips nikad vishe eu lol XD
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke