Prikaz jedne poruke
Stara 23.3.2014, 9:23   #231
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: MMORPG Preporuke

Koji crni patchevi,jel nas dvojica uopste igramo istu igru ?
Otkako se pojavila MCHM instanca pre par godina,igra nije dobila vredan update za hardcore igrace...ako je za tebe WHHM patch bio update,za mene i vecinu mojih drugova s kojima igram preko godinu dana je bio smrt za igru jer je content smesno lagan i propast ekonomije jer se vise nisu mogli farmati i prodavati itemi iz MCHM-a i u tom trenutku su mnogi kvalitetni igraci otisli iz igre.

A to sto igra dobija sitne updateove poput Kumasiluma i ostalih gluposti,to nista ne menja koncept igre i to ne mogu da nazovem update...kvalitetan update u ovoj igri se pojavljuje na svakih godinu-godinu i po dana u proseku (tu pricam o novim instancama)....igri treba hardcore pve content,jer trenutno nema nista da se radi u igri otkako se pojavio WHHM patch u septembru 2013 (ne pricam za nubove,oni ce svakodnevno farmati smesne instance poput CW,SF,KG i ostalih *****a i njima je to sasvim dosta)...tako da je igra mrtva za hardcore igrace i nemaju vise sta da traze u igri sem da prodaju quilove za smesnu cenu i da cekaju novu 5man hardcore instancu koja je izasla tek u Koreji pre 2-3 dana (kod nas dolazi tek za 4-6 meseci) i koja deluje mnogo lakse nego MCHM jer nema 1shot napade niti neku posebnu mehaniku.

Zbog svega ovoga,igra jeste mrtva za kvalitetne igrace,dok ce za nubove i dalje biti ziva,jer ne igraju endgame content,vec ove lagane instance.

edit:
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=422

E pa tek sad vidim da ti igras na NA serveru...treba da probas malo ovde na EU serveru kod Gameforge pa ces debeeeelo da promenis misljenje...ovde updateovi poprilicno kasne za razliku od NA i nemamo neke stvari koje NA ima...a tek o samoj kompaniji Gameforge ne bih trosio reci...za populaciju ne znam kako je tamo,ali znam da je ovde bila veca populacija pre godinu dana i da su mnogi dobri igraci otisli,najjaci gildovi se raspali,ostali samo njihovi ostaci....sve u svemu,smrt naspram nekada davno...

Over and out.

Poslednja ispravka: bojanh (23.3.2014 u 9:34)
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke