Prikaz jedne poruke
Stara 10.1.2010, 17:30   #1
podunavac
Član
 
Član od: 10.1.2010.
Poruke: 42
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoc oko izbora racunara :(

Pozdrav. Situacija je sledeca:
Imam trenutno desktop racunar ( Intel pentium4, 2.4 Ghz, 1GB ram,AGP ATI radeon 512mb graficku...
Problem je sto mi je racunar vec spor a nadogradjivanja je dosta. Hteo sam da uzmem laptop kao jaci racunar uz ovaj desktop (laptop bih uzeo radi prenosa iz jedne u drugu sobu i leti u drugu kucu, koja je pored moje)
Posto kod mene racunar radi po 2-3 dana bez gasenja (skidanje fajlova sa neta i neredovno iznenadno koriscenje) neki ljudi su mi skrenuli paznju da laptop i nije bas za takvo forsiranje.
Hteo sam da uzmem neki izdrzljiv laptop od Toshibe sa: core2duo procesorom,4 GB rama, 16-17'' sa cenom do 80.000 din. Graficka karta mi i nije toliko bitna ali ne bih sigurno uzimao sa integrisanom.
Znaci treba mi izdrzljivost hardvera na tom laptopu jer bi radio duze vreme. Da li preporucujete neki dobar model koji ne bi riknuo posle 2-3 godine (jer mi je od garancija uvek padala muka sa drugim uredjajima i jer sam daleko od Bg-a pa dok posaljem neispravan uredjaj to ipak nije to) , ili ipak da pazarim neki desktop pa makar da 2 komada smestim u jednu sobu? Unapred hvla !
podunavac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke