tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2017, 20:22   #3137
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
Vule991 kaže: Pregled poruke
Baš njih briga za tvoj komentar. Uvek govorim šta mislim i drago mi je da se izdvajam iz sektaškog tabora ovog foruma.
А заправо сте "секташи" управо ви "фанови" W10. Ја само желим да користим рачунар како ја желим а то ми W10 не дозвољава (на страну багови и проблеми) и ту је за мене крај приче. Велика већина корисника одбија да користи W10, а задовољних W10 корисника је још мање.

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
@Rockstar
Ruku na srce, ne može da bude gori od 9x, Me, XP i XP SP1.

Ево редом:

W98 - био сам врло задовољан, генерално гледано.
W98SE - ту је могуће да сам добио ко зна какву верзију, катастрофално ми је радио на истом рачунару, BSOD барем 3-4 пута дневно.
W2000 - Био је превелики залогај за Celeron 300A и 64MB RAM-a.
WinME - користио сам га до следећег upgradea, био сам невероватно задовољан и напустио сам га тешка срца. Наравно, савршено сам свестан проблема који су људи имали са њим, ја сам изгледа међу онима којима је све радило перфектно али у то време није ми ни падало на памет да експериментишем са новим верзијама драјвера или слично - тада сам имао и скенер, SCSI картице, све је радило заиста сјајно.. Осим OGL на Rage Prou али шта сад.

Е за XP морам да се сложим, SP2 је заиста био практично нови OS, али и ове раније верзије су ми боље од 10-ке, која је практично 8.1 са натовареним функцијама које не раде + data mining. Просто је невероватно да све што су могли погрешно да ураде - урадили су.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
C64freak (21.3.2017), Lich_king2 (21.3.2017)