Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2008, 0:59   #41
IGRACH
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Poruke: 265
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 15 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Speed Up my PC?

Za sandboxie pise sve http://www.sandboxie.com/ najbolji je za test programa,sumnjivog donwloada i bilo cega sto ti je nepoznato a takodje i najbolja zastita prilikom survovanja od raznih skripti koje se automatski ucitavaju.A sto se tice KIS-a da se razumemo kasperski ima najbolji antyvirus i firewall na svetu.Ima bezbroj opcija i podesavanja i treba biti dobri potkovan i bi se on pravilno koristio.Meni se na primer zbog KIS-a resetovo komp stalno jedno 2 meseca i posto sam ja bio ubedjen da nije KIS promenio sam ceo comp -) sto ne znaci da ja imam lose misljenje o njemu,ali on je tolko dobar da mu Win netreba.NPR jedno 2-3 mi je odbio da instalira igru ili program prijavljujuci HIDEN INSTAL ili nije hteo da mi otvara strane na saytovima.Samo zelim da kazem da je KIS za ,sto se kaze ADVANCE USER -) i da je obicnom korisniku dovoljan i ESET jel ima malo slabiju zastitu sto je vise nego dovoljno.A da ne pominjem da ESET u odnosu na KIS skoro da ne koristi sitemske resurse( da ne pominjem da portove na ruteru nije bilo teorije da konfigurisem u kisu).Naravno ako koristite KIS samo napred jel je on stvarno najbolji
IGRACH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke