tema: Viber na PC
Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2013, 12:24   #21
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Viber na PC

@Srki

Da, ali poenta WhatsApp-a je što ga koristi više od 200 miliona ljudi I stvarno je dostupan na velikom broju, što starijih - što novijih, telefona. Samim tim, ne postoji potreba da teraš ljude da instaliraju Viber (koji, BTW, ima još uvek manju podršku nego WhatsApp), nego ih većina već ima WhatsApp. Symbian telefoni, iako su prošlost, nemaju valjanu podršku za Viber i to mene i slične automatski isključuje iz mogućnosti komunikacije. Dok mi WhatsApp pruža tu mogućnost. I oni Symbian telefoni koji imaju Viber podršku (Nokia E72, na primer) nemaju mogućnost razgovora, što je po mom mišljenu totalno besmisleno.

Slažem se da je u pitanju dupliranje funkcija, ali Viber ne može da zameni WhatsApp, kao što npr. Google+ ne može da zameni Facebook.

EDIT: Inače, Viber je dosta ažuran što se tiče odgovaranja na pitanja na Twitteru, pa sve što vas interesuje možete pitati tamo. Video sam da se provukao predlog da naprave Viber PC aplikaciju koja ne zavisi od toga da li imate na telefonu Viber. Deluje interesantno, videh da su primili k znanju predlog, a da li će usvojiti ostaje da vidimo.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke