Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2007, 21:56   #59
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: Zanimljivosti sa naseg omiljenog foruma

Simke je primer(ak) za ugled i ističe se. Takodje, dotični emituje pozitivnu energiju i mlogo je fin (lala, jelte). Jedan od mojih omiljenih forumaša. Oduševljava me što čovek brine, kako o sadržaju, tako i o estetskom dojmu svojih poruka.

Za Magneta sam uvek mislio da je mnogo stariji, imajuću u vidu formu pisanja i sadržaj istog. Tek nedavno, bar koliko se meni čini, je obelodanio svoje godište, i bio sam vrlo prijatno iznenadjen. Vrlo nadaren momak, nebrušeni dijamant. Ima svetlu budućnost pred sobom.


A te nesuglasice, izmedju dvojice gorepomenutih, su njihova stvar. Svaki od njih ima svoje vidjenje foruma koje je dijametralno suprotno od vidjenja onog drugog.
______________________

A evo jedna od zanimljivosti sa foruma. Dotični problem i rešenje problema čuvam na HDD-u.

Ne mogu da se setim (a mrzi me da tražim) ko je izneo svoj problem:
Citat:
Ljudi,ova tema bas nije mnogo ozbiljna pa sam je stavio u ''brbljaonicu''.E,pa ovako na svom starom kompu,koji doduse retko palim osim kada ne igram diablo II u lan-u imam cudan i pomalo spooky problem.On se sam pali i gasi,a sada najcudnije, ponekad se cursor sam pomera po destkopu ili sam ulazi u foldere?!? Printer sam printuje uglavnom prazan papir a ponekad neka nasumicna slova. USB za tastaturu se sam izbacuje iz porta a isto je i sa ps/2 portom.Jednom je uplasio moju sestru a baba kaze da se povampirio?!?Jel neko moze da mi da neko obrazlozenje za moj problem sa kompom ili zovem Exorcista.P.S konfig P3,GEFORCE 2,256 MB RAM,ITD...
A onda je bobi priložio objašnjenje i rešenje:
Citat:
bobi kaže:
To su ti, bratac, virusi preminulih hakera. Posto sam i sam ekspert po tom pitanju,
pokusacu da ti pomognem.Krenimo od uzroka:Igras, gresnice, Diablo II (inace Diablo u
prevodu znaci djavo) na PIII (3), sa GEFORCE II (2), i dobijes 3+2=5, sto je
ekvivalentno broju krakova na obnutom pentagramu. Zatim USB, znas li cega je skracenica
za ovaj prikljucak? Mislim pravog imena? United Satan Brodherhood! Evo sad mi lupio
prozor na poslu (ali nece necasne sile da me omeju). Zatim Printer. Je si li siguran da
kad stampa, stampa nasumicna slova? Posalji mi slova koja stampa. Sto se tice misa,
mislim da je pokvaren.

Resenje:Hitno deinstaliraj Diablo, formatiraj hard i ugasi kompjuter, odnesi ga u
podrum, stavi u bure, pa zatim to bure stavi u jos vece bure. Na kraju ti jos ostaje da
zapecatis podrum i nikome da ne das da silazi sedam god. i sedam meseci, cak ni zeni ne
smes da kazes za kljuc, koji ces drzati stalno kod sebe.Ako sve protekne bez problema,
izvadi racunar posle sedam godina i sedam meseci, i ukljuci ga. Ako ti se javi isti
problem, onda je nesto oko softvera ili hardvera pokvareno.
MilanSM je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku MilanSM na korisnoj poruci:
Luka Filipovic (12.7.2011), player1 (13.9.2007), Sh0m1 (18.4.2010)