Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2007, 9:03   #54
iMa_NeKo_PljUgU
Veteran
 
Član od: 18.4.2006.
Lokacija: $question = ( to() ) ? be() : !be();
Poruke: 858
Zahvalnice: 922
Zahvaljeno 620 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku iMa_NeKo_PljUgU Slanje poruke preko Skypea korisniku iMa_NeKo_PljUgU
Određen forumom Re: Zanimljivosti sa naseg omiljenog foruma

Citat:
Simke kaže: Pregled poruke
Razumem da me neko ne voli, to mi je sasvim OK jer svako ima pravo na svoj stav ... nemam ni neku preteranu želju da budem voljen, to mi je jedino bitno u krugu porodice ...
ali pitam se zar ne treba da postoji neka doza samopoštovanja i časti koju moramo da posedujemo, da bez obzira na nesuglasja budemo prijatniji po okolinu, tj. po nas same.

Prilažem jednu sličicu kao zanimljivost sa našeg omiljenog foruma ...
u pitanju su dva crop-a, ništa nije prepravljano što se može i proveriti.

Ne bih spominjao sve uvrede i provociranja upućena meni u temama, pa i na pm što je još ružnije ...
iako se već dugo vremena sklanjam i čuvam od bilo kakvih sukoba ...
ali mi je interesanto ovo prilagodjavanje potpisa mojim lokacijama.

meni su žuti leptirčići moji dragi klinci, ako je potrebno da objašnjavam jer je strogo lične prirode ...

Leptiri
Evo kao prvo da se ja izjasnim... Ne zelim da se nesto ulizujem ili slichno, ali ti si bar meni (i verovatno i drugim) jedan od najboljih chlanova... Da mnogo ne objashnjavam, samo cu reci: pogledajte Simketove poruke
Kao drugo mislim da se Magneto salio i da nije imao pojma na sta se odnosila tvoja lokacija (iako je bilo lako pretpostaviti chitajuci tvoje postove iz teme 17 korisnika...)...
Svi ovde volimo da zezamo jedne druge, seti se sirduck-ove slike
iMa_NeKo_PljUgU je offline