Prikaz jedne poruke
Stara 30.10.2010, 1:19   #48
Nemanja Inc
Član
 
Član od: 30.4.2010.
Lokacija: Prijedor
Poruke: 125
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemanja Inc Slanje poruke preko Skypea korisniku Nemanja Inc
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Godine 2008-e sam slučajno na netu naletio na linux,počeo malo čitati o njemu i odlučio da ga isprobam.Prvi live cd koji sam imao je bio Ubuntu 8.10,kasnije sam ga i instlirao na HDD ali mi je bio previše spor tako da je bila opcija ili uzeti još RAMa ili smaknuti Ubuntu.Izabrao sam drugu opciju.Poslije toga sam koristio lake distribucije Linuxa:Slax dvije verzije,DSL isto dvije verzije,Xubuntu 9.04-imao sam grdnih problema sa njim i HDD tako da sam ga smaknuo.A onda sam napravio veliku pauzu što se tiče Linuxa.Prije neki dan sam se opet zagrio za linux.Pokušao sam sa Lubuntu ali nije hteo Live CD da pokrene tako da sam opet stavio Xubuntu 9.04-zbog problema sa multimedijom uradio sam upgrade na Xubuntu 9.10-promjenio sam na njemu GUI i umjesto Xfce stavio LXDE 11(zbog manjeg opterećenaj RAMA) i zadovloljan sam,jeste da je bilo problema nekih sa mrežom i sinapticom ali to je sad rješeno .Ništa neću da ga ureknem radi normalno i nema problema na moje veliko zadovoljstvo .
Nemanja Inc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke