Prikaz jedne poruke
Stara 25.3.2019, 0:49   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Samsung Galaxy S10 proximity sensor problem

Pored toga što je novi S10 jednostavno besprekoran, većini korisnika pa i meni se desio problem sa brzim pražnjenjem baterije, i to samo dok se nosi u džepu, guglanjem se dalo pronaći da je problem do nesrećnog proximity senzora smeštenog ispod ekrana koji ne funkcioniše kako treba, pa tako dok se nosi u džepu telefon se otključava tj budi se ekran više puta u minutu, što naravno u mnogome troši bateriju, instalirao sam Samsungov app Nice catch, i tu sam video da se telefon otključao par desetina puta iako ga nisam ni pipnuo već mi je bio u džepu, delimično rešenje da se to izbegne je da se isključi double tap to wake up opcija kao i allways on display, kada se to isključi ta otključavanja se ne dešavaju više i baterija traje znatno duže.. e sada je pitanje da li oni mogu da reše taj problem kroz software update.. ili će svi korisnici S10/+/e uređaja ako žele da im se baterija ne prazni tako brzo moći da se oproste od opcija double tap to wake up i allways on display, što bi bilo bezveze jer ipak je u pitanju flagship telefon od 1000€
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke