Prikaz jedne poruke
Stara 2.4.2018, 19:43   #4833
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Kineski brend telefoni - vrede li?

Ja sam kupio pre nekih mesec dana Xiaomi Mi A1 u Logic-u i prilicno sam zadovoljan telefonom u odnosu na cenu.

- Kamera je prosecna mozda cak i ispod prosecna ako se uporedi sa Samsung telefonima u ovom cenovnom rangu
- Boje na displeju su bledunjave i nedovoljno "zive" ako se porede sa Samsung telefonima u ovom cenovnom rangu
- Dobija redovne bezbedonosne zakrpe (security patch) ali nije dobio azuriranje na 8.1 Oreo verziju iako su to dobili drugi telefoni iz Android One programa
- Oreo verzija ima mnogo gresaka i jedno od najiritantnijih je vezano za "recent apps" ili tri crtice dugme jer po nekad prestane da radi pa se mora restartovati telefon kako bi se odglupeo (mada ovo se ne dogadja bas cesto ali se desava)
- Osvetljenje dugmica je preslabo, toliko je slabo da neko moze pomisliti da ne postoji ali postoji
- Citac otiska prsta je zadovoljavajuce brz i retko gresi za razliku od konkurencije koja obicno i nema to u ovom cenovnom rangu
- Menadzment memorije je zaista sjajan moze se startovati tuce aplikacija i da telefon pri tome ne pocne da "stuca" mada to je vise do toga jer nema nikakav nabudzen UI
- Nema nikakvih nepotrebnih aplikacija
- Baterija moze izdrzati i dva dana uz umereno koriscenje (trenutno je 31%, a napunjen je pre 1d i 9 sati od toga je ekran bio ukljucen 2 sata i 30 minuta).
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BobaL na korisnoj poruci:
Lex987 (2.4.2018)