Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2021, 18:17   #14278
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Red Dot (2021)

Danas u Nišu duva bas jak vetar a to kazem zato sto ovaj film bas kao i Bajocero (2021) koji sam skoro preporuci ali zaboravi da napomenem da ima problem sa hipotermijom, a ovaj Svedski triler jos vise. Nego ajde sad to ako mu progledamo kroz prste sama prica je providna jer naivno pokusava da odvuce gledaoca u jednu stranu no to ne uspeva a sam rasplet je bas komplikovan i prosto je tesko zavrsiti ovakav film tj pricu a da ne ostane neki gorak ukus. Meni nije lego uopste.
Haunt (2019)

Nisam gledao trejler sto je plus a film sam izbegavao zbog postera jer mi se stvarno ne gledaju klovnovi i to mi nije nit strasno nit zanimljivo vec onako morbidno. Na srecu ovde klovnova NEMA ima jedan samo koj nosi masku klovna i to je to a drugi razlo zasto sam ga izbegavao je jer su se pojavili u nekom kratkom razmaku filmovi na istu temu kao npr. Hell Fest (2018) Blood Fest (2018) Escape Room (2019) i bas me nisu nesto impresionirali ali zato ovaj Haunt jeste. Odlicno je odradjen mada je moglo cak i bolje no i ovako apsolutno drzi paznju ne gubi previse vremena a likovi su sasvim ok. Ja ovo toplo preporucujem i jos bolje ne gledajte trejlere ne gledajte review na youtube vec ako vam je do horora samo napred i pustite ovo veceras, poprilicno sam siguran da ce vas zabaviti.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
polarnimeda (8.4.2021)