Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2020, 13:11   #18
Bogdan015
Novi član
 
Član od: 18.5.2020.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Zvučnici za 40000

To si u pravu, sve to stoji. Ja sam soundbar uzeo bas zbog dimenzija, i zbog jednostavnog koriscenja, ali i da bi imao posla sa sto manje kablova. Stvarno je to sve lepo reseno. Secan se kada sam imao neki 5.1 home theater, pa je bilo kablova po celoj sobi, da poludis.. i opet sam imao primedbe na zvuk... e sad, sto se tice zvucnika kao resenja za multimediju, ja verujem da to jeste najkvalitetnija solucijay ali je jako bitno sta ce covek uzeti... ne kaze narod dzaba kolko para toliko muzike... kao muzicar sam se nagledao raznih razglasa, kutija, miksera i svakakvih cuda... po mom iskustvu, za neku vecu sobu bi najidealnije bilo neki dynacord sa 10-12" bassom i 1.5" visokotoncem, bar 250w po komadu, drvene kutije obavezno, i da budu pasivni. Onda mozes i svadbu da pravis 😁😁 malo se salim ja, ali cinjenica da malo kvalitetniji zvucnici sa pristojnim komponentama bi bili resenje na duge staze, ako prostor nije problem, u svakom drugom slucaju bi preporucio soundbar, stavljajuci akcenat na filmski dozivljaj.
Bogdan015 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bogdan015 na korisnoj poruci:
polarnimeda (11.8.2020)