Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2006, 16:34   #14
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Nero 7.0.12 Problem

A ja sam dugo vremena koristio verziju 5.5.35 i radila je fantasticno-tu se slazem sa Kuzmom-serija 5.5 je bila neprevazidjena...
Sada sam na 6.3 Ultra verziji koja takodje radi odlicno,a imam i 6.6 verziju koju bi trebao da probam
Sto se verzije 7 tice-to se meni licno nimalo ne svidja(a verujem i vecini ljudi)-sareno,natrpano,ubaceni kojekakvi playeri i kodeci-mislim ko ce to jos da koristi pored specijalizovanih programa-bezobrzan pokusaj da se uz malo sminke uzme jos vise para
A koliko vidim i puno bagova....
Zao mi je sto moram da konstatujem da je Nero sve manje ono sto jeste-vecinu ljudi interesuje rezanje CD/DVD i pravljenje audio diskova i image-a-to je njegova osnovna namena...
Ta tendencija postoji i kod ostalih programa-Total Commander(koji ce mi moj rezanje iz njega i thumbnail),ACDC(ubacivanje kojekvih nepotrebnih opcija-mislim ako hocu da obradjujem slike-eto Gimp-a ili Photoshopa)
Savetovao bi ti da se vratis na 6 seriju Nero-a,mozes za probas i rezanje iz Alcohol-a-mada on "samo" ima copy CD/DVD i Burn Image opcije-radi savrseno,a od svoje prve verzije ostao je to sto jeste,i jos poboljsan pride-pravi primer kako se pravi dobar softver...
PoZ!
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke