Prikaz jedne poruke
Stara 8.9.2017, 21:14   #17
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

@C64freak - Odlicna opcija sa J7,mada nisam ljubitelj Samsunga,bas i naprotiv. Takodje moram meniti fon,a nekako sam se "zalepio" za Asus-mozda zbog lapa jer ga dugo koristim i ne bi verovao sta sam mu radio,nikad cistio i sl.,a opet radi. Ovaj gari iz servisa nemoze da veruje da jos uvek funkcionise,a ni ja-imam sad i novi u steku
Pored svih troskova,sad i za fon,ali mora se jednom-
Ipak,gledao sam Samsung A seriju i kako se cini,samo cena je "jaka".
J7 ima odlicne performanse,rekao bih dolazi sa Nougatom i dosta drugih stvari su odlicne,dobra cena,ali opet kako kazu u reviews falinka je u kameri-prosecna ili tek nesto iznad proseka . Kakvo je tvoje misljenje za kameru?

Mada,to kazu i za Asus modele u visokom cenovnom rangu.ali tu je fora da moras malo podesavati,staviti u adekvatan mod,da bi bila opet "profi" fotka.

Drugo,detalji su mi vazni i secajuci se Samsunga nekad davno,znam da je bila situacija oko poruka,recimo-prilikom greske i brisanja nekog slova reci ili sl.,on ne ide postepeno slovo po slovo,vec u slucaju da malo duze stisnes brisanje (sekund,a ne tap-tap,znak po znak) on obrise celu poruku. I sad ,kapiraj da si napisao vecu poruku i on ti sve obrise-u jednom od tih slucajeva sam popizdeo i razbio ga,vise nikad koristio,a i bio je neki slajder,plastikaner. Jeli to jos i sad slucaj?
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke