Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2008, 20:10   #18
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Star Wars - Force Unleashed

Mene u celoj toj priči jedino nervira činjenica da Džedaji i Sitovi postaju sve moćniji i moćniji kako Star Wars franšiza stari Setite se samo kako se Yoda, koji slovi za jednog od ubedljivo najmoćnijih i najiskusnijih pokojnih Džedaja, namučio da podigne Luketov Tie fighter iz močvare dok ovaj mamlaz od "metar i šumske jagode" jednostavnim pokretom obara Imperijalni razarač zvezda (Imperial Star Destroyer) na planetu "Force pull" i "force push" spadaju u neutralne sposobnosti Sile tako da niko ne može da mi kaže da je jedini razlog za to što čika Vejderov potrčko može da "obali" krstaricu sa bar petnaestocifrenom tonažom tako lako leži u činjenici da je on Sith. Pretpostavljam da će za petnaestak godina, kada neko iz familije Lukas preuzme Imperiju, glavni highlight Force Unfinished-a biti partija bilijara među Sith lordovima koji koriste planete kao kugle

Da rezimiram ovaj kratki monogol... Jedi Academy i Jedi Outcast su bili vrh vrhova (ovaj potonji možda čak i za dimenziju više od pretonjeg) jer su pored dobrog gameplay-a imali linearni pristup kada je u pitanju napredovanje skill-ova u Sili. Nekako mi se čini da će u Force Unleashed-u Ćirko postati tatica logaritma kada je pomenuto napredovanje u pitanju (za one koji su slabi sa matematikom slobodno moju prethodnu rečenicu možete da poredite sa "quickie" pristupom seksu ).

Epilog... Hm... Najverovatnije je u celoj ovoj priči u pitanju samo kiselo grođže koje postaje još kiselije u senci činjenice da za razliku od JA i JO serijala FU neću moći ni da igram Aaaah.... Sith spit!
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
Pelagijska Argosija (9.6.2008), urial_septim (13.6.2008)